Üye Ol            Giriş Yap     
Yeni Üye Kayıt


Yeni Üyelik

toptantedarikcim.com internet sitesine üye değilseniz, ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Üye Ol” menüsünden “Yeni Üyelik” formunu doldurarak sitemize üye olabilirsiniz.  

Yeni kayıt oluşturan müşterilerimiz, toptantedarikcim.com kampanyaları ile ilgili bilgilendirme SMS ve e-postaları almak ister iseler formun altındaki alanları işaretlemeleri yeterli olacaktır. 


Üye Girişi

toptantedarikcim’ in internet mağazasına üye iseniz,  ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Giriş Yap” menüsünden e-postanızı veya müşteri numaranızı ve şifrenizi girerek siteye giriş yapabilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız aynı ekranda bulunan “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayarak, e-posta adresinize  yenileme e-postası gönderebilir, e-posta adresinize gelen “Şifrenizi sıfırlamak için tıklayınız” linkine tıklayarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.


Üyelik Bilgisi Güncelleme

toptantedarikcim’ in internet mağazasına üye iseniz, üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım” menüsüne gelerek üye ve kullanıcı bilgilerinizi güncelleyebilir, şifre ve adres bilgilerinizi değiştirebilir veya yeni adres ekleyebilir, favori ürünlerinizi ve ürün yorumlarınızı görebilirsiniz.
Yenigöl Mah. Mine sokak Depo Sitesi No:3
Muratpaşa / Antalya


Sandra Gıda A.Ş. hizmetidir.

müşteri hizmetleri
+90(242) 340 44 77 +90(242) 340 44 79Her şey kapına gelsin! Copyright © 2020