Üye Ol            Giriş Yap     
Teslimat

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Sipariş teslimi, Sevkiyat Bölgelerine göre farklılık göstermektedir. Sevkiyat takvimini incelemek için tıklayın

 

Kısmi teslimat nedir? Neden kısmi teslimat yapıyorsunuz?

Kısmi teslimat, alınan ürünlerin tek seferde değil, kısmi olarak sevk edilmesidir. Daha hızlı hizmet verebilmek için kısmi teslimat yapıyoruz. Siparişinizde iki ayrı ürün varsa ve biri daha önce tedarik edilebiliyorsa, kısmi sevkiyat yapılarak hizmet hızı arttırılmaktadır.

 

Siparişimin teslimatını nasıl yapıyorsunuz?

Teslimatlar, kendi araçlarımızla gerçekleştirilmektedir.

 

Siparişimin teslimatı için kargo bedeli alınıyor mu?

150 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli toptantedarikcim.com’ a aittir. 150 TL’nin altındaki siparişlerde kargo bedeli müşterilerimiz tarafından ödenmektedir.

Siparişinizin kargo bedeli, siparişinizde bulunan ürünlerin göre ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Her sipariş için farklı kargo hesaplaması yapılmaktadır.

 

Siparişim sevkiyatta kaybolursa ne yapmalıyım?

toptantedarikcim’in internet mağazasının İletişim Formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Siparişimi kendim teslim alabilir miyim?

Dilediğiniz takdirde, web sitemizden vereceğiniz siparişleri, siparişte ismi veya ünvanı geçen yetkili olmak şartı ile Antalya depomuzdan teslim alabilirsiniz. 

Adresimiz: Yenigöl Mah. Mine Sok. Depo Sitesi No:3 Muratpaşa / ANTALYA

 

Siparişimi beyan ettiğim kişilerden farklı olarak başka bir kişiye ya da adrese teslim ettirebilir miyim? 

Siparişiniz, yalnızca sisteme kaydettiğiniz kişi ve adreslere teslim edilmektedir. Buradaki amacımız tamamen müşterilerimizin hakkını koruyarak, güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktır. 

 

Teslimatım gecikti, nereden bilgi alabilirim? 

Siparişinizin teslimat durumunu sipariş sayfanıza girerek takip edebilirsiniz ya da İletişim Formu ile bize ulaşabilirsiniz.


Siparişim eksik teslim edildi ne yapmalıyım?

İletişim formundan tarafımıza ulaşarak eksik ürün bilgisini paylaşabilirsiniz. Ardından gerekli kontroller yapılarak eksik ürünleriniz tarafınıza teslim edilecektir.

 

Siparişlerimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Sevkiyat yetkilisi tarafından getirilen paketi teslim almadan önce sevkiyat yetkilisinin yanında kontrol ediniz. Siparişte bir sıkıntı görünmüyorsa ve ürünlerde herhangi bir deformasyon yoksa kargo teslim formunu imzalayarak siparişinizi teslim alabilirsiniz.

 

Kargo tarafından getirilen pakette ezik, yırtık ve darbe var ne yapmalıyım?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya darbe var ise kargo formunu imzalamadan sevkiyat görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Paket içerisindeki ürünlerde herhangi bir deformasyon var ise ürünleri teslim almayıp kargo görevlisine kargo hasar tutanağı tutturunuz ve ürünleri teslim almadan geri gönderiniz. Ardından siparişinize girerek siparişinizdeki ürünler için iade talebinde bulunmalısınız.

 

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Alışverişinizi tamamladıktan sonra sistemde kayıtlı e-posta adresine siparişinizin alındığına dair e-posta gönderilecektir. E-ticaret operasyon ekibi tarafından hazırlanan siparişleriniz kargoya verildiğinde size yine bir bilgilendirme SMS ve e-posta gönderilecektir.
Yenigöl Mah. Mine sokak Depo Sitesi No:3
Muratpaşa / Antalya


Sandra Gıda A.Ş. hizmetidir.

müşteri hizmetleri
+90(242) 340 44 77 +90(242) 340 44 79Her şey kapına gelsin! Copyright © 2020