Üye Ol            Giriş Yap     
Ödeme Seçenekleri

ÖDEME SEÇENEKLERİ


toptantedarikcim.com, alışverişlerinizde birden fazla ödeme imkanı ile siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlıyor. 


KREDİ KARTI İLE ÖDEME


toptantedarikcim.com' un internet mağazası üzerinden oluşturmuş olduğunuz siparişinizin ödemesini kredi kartınız ile ödeyerek, kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden kredi kartı ile yapılan işlemlerin güvenliğini sağlanması için 3D Secure özelliği kullanılmaktadır. Bu sayede online ödeme işlemlerinizde cep telefonunuza gelen şifre ile ödeme işlemini güvenli bir şekilde tamamlamış olursunuz. 


Siparişinizi tamamlamak için ödeme ekranına geldiğinizde, Kredi kartı sekmesini tıklayarak kart bilgilerini dolduracağınız alanın gelmesini sağlayacaksınız. Kredi kartı bilgilerinizi girip sözleşmeyi onayladıktan sonra açılan sayfaya bankanızdan gelen tek kullanımlık şifreyi girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Bu tek kullanımlık şifre aracılığı ile yetkisiz kişilerce kredi kartınızdan ödeme yapılması engellenmiş olacaktır.


Ödemelerinizi tüm bankaların Visa ve Mastercard' ları ile yapabilirsiniz. KAPIDA NAKİT VEYA KREDİ KARTI İLE ÖDEME


Kredi kartı ile alışverişi güvenli bulmuyorsunuz veya kredi kartı kullanmıyorsunuz. toptantedarikcim' in size sunduğu Kapıda Ödeme sistemi ile sizi bu problemden kurtarıyoruz. İnternet sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeyebiliyorsunuz. Hem de ekstra ücret ödemeden. Kapıda ödemeli siparişlerde, operasyon yetkililerimiz sizinle iletişim kuracaktır. Daha sonra en kısa sürede siparişlerinizin sevkiyatı sağlanacaktır. Sevkiyatınızı teslim alıp, ödemenizi yaptıktan sonra sevkiyat görevlimizden tahsilat makbuzu talep ediniz.HAVALE / EFT İLE ÖDEME


toptantedarikcim' in ödeme sayfasında bulunan Havale / EFT sekmesi aracılığı ile firmamızın Banka Hesap numaralarına ulaşabilirsiniz. Bu hesap numaralarına ödeme gerçekleştirildikten sonra siparişiniz hazırlanma sürecine girecektir. Havale veya EFT ile yaptığınız ödeme sonrası operasyon yetkililerimize konu ile ilgili bilgi vermeniz sipariş sürecini hızlandıracaktır. 

Yenigöl Mah. Mine sokak Depo Sitesi No:3
Muratpaşa / Antalya


Sandra Gıda A.Ş. hizmetidir.

müşteri hizmetleri
+90(242) 340 44 77 +90(242) 340 44 79Her şey kapına gelsin! Copyright © 2020